Radyo Kuralları ve DJ Sorumlulukları

admin     28-02-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Radyo Kuralları ve DJ Sorumlulukları     477 Defa Okundu

www.Sohbetindemi.net

www.Sohbetindemi.net

Radyo Kuralları ve DJ Sorumlulukları

1 – Radyo sohbet alanın da yardımcı olan Radyo Dj ( Radyo yayıncısı ) olan arkadaşlarımızın görev alanı da tamamen kendine hastır. Dj arkadaşlarımızın Dj Sorumluluğunu yapan arkadaşımıza bağlı olarak çalışması gerekmektedir. Açık ve net olarak belirlenen kuralların uygulanması ve yayın programı Dj Sorumlusu tarafından anlatılacak ve takip edilecektir.

2 – Dj yayini aldiginda mecburen istek alicak diye birsey yoktur, Dj eger yayininda isteklere yer verecekse sadece İstek Paneli’mizden istekleri kabul etmelidir. Özelden, genelden ve skybe  istek almak YASAKTIR ( Radyo Sahibi Siz DJ’Ler icin emek verip panel hazirladiysa, Tüm DJ arkadaşlarımızında saygi gösterip istek panelini kulanmaniz gerekir!

3 – Önceki yayinlar da olduğu gibi gruplaşma sistemin de  normal yayin süresi 2 saattir, 1 saat 50 dakikası dolan Dj grubundaki Dj’lere yayin alip almayacagını sormalidir, 1 saat 50 dakika sonunda yayindaki Dj  kendisinden sonra yayin alicak Dj’nin ismini anons etmelidir. 2 saati dolunca da yayini Diger Dj arkadasimiza devretmelidir…Yayini alan Dj yoksa yayin’daki  Dj yayinina devam edebilir

4 – Siyasi, propaganda nitelikli konuşmlar. Dini ve siyasi, propaganda nitelikli konuşmalar yapmak ve bu içerikli kelimeler kullanmak Siyasi,  takim maç marşlar içerikli parçalar çalmak  YASAKTIR!

5 – Reklam içerikli linkler vermek, konuşmalar yapmak ve bu içerikli kelimeler  kullanmak, Kişi, kuruluş veya kurumlara; Hakaret nitelikli, küçük düşürücü konuşmalar yapmak ve bu içerikli kelimeler  kullanmak. Küfürlü ve müstehcen içerikli link vermek, konuşmalar yapmak ve bu içerikli kelimeler  kullanmak. YASAKTIR!

6 – Dikkat Edilmesi Gereken: Yayin da Dj varsa İstek Hatti kilitlenmemeli, isteklere yer vermiyorsa bile yazilan mesajlari okumalidir. (Dinleyicinin mesajinin okunmasi bizler icin cok önemlidir)DoRuKFM,de  görevli isen başka radyoda görev alman YASAKTIR!

7-) Yayin kanalinda yayinda olan dj arkadaşimiz yayin alan varmi diye sesleniyorsa, yayini alip almayacaginizi belirtmeniz gerekmektedir. Awaysaniz, pc başinda değilseniz biz buna zaten  birşey demiyoruz ama kanalda yaza yaza ses etmiyorsaniz, buda yayinda olan dj arkadaşimiza ne kadar saygi verdigimizi gosterir.

😎 Radyomuzda gayri ahlaki davranışlar sergilemek kesinlikle yasaktır bu amaçla gelmiş olanlar hemen uzaklaştırılır. Radyomuzda hareketli parçalar çalarken, başkalarını rahatsız edecek şekilde yazılar yazmak ve huzuru bozmak yasaktır.

9-) Radyomuzda başka radyoların ve sitelerin reklamını yapmak yasaktır. Büyük harflerle yazmak yasaktır. Kurallara uymayan dinleyicileri yayında olan Dj Arkadaşımız,kim olduguna bakmaksızın Radyodan uzaklaştıracaktır. Bize katılmak isteyen herkes bu kuralları okumuş, benimsemiş ve kabul etmiş olarak bu aileye dahil edilirler.

www.Sohbetindemi.net

www.Sohbetindemi.net

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetinDemi.Net

Sohbet siteleri insanların yalnız geçirdikleri zamanları unutmaları ve yeni arkadaşlar edinmeleri için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 SohbetinDemi.Net - Tüm hakları saklıdır.