SOHBET SİTESİ ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM ŞARTLARI

admin     21-03-21     Chat Odaları, Sohbet Odaları     SOHBET SİTESİ ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM ŞARTLARI     522 Defa Okundu

www.sohbetindemi.net

www.sohbetindemi.net

SOHBET SİTESİ ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM ŞARTLARI

Sohbet sitesi özellikleri ve kullanım şartları sohbet sitesi kullanmak isteyen internet kullanıcıları tarafından en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Sohbet siteleri insanların diledikleri kadar sohbet edebilmelerine, eğlenmelerine imkan sağlamakta aynı zamanda farklı internet kullanıcıları ile tanışmalarına da yardımcı olmaktadır. Sohbet sitelerinin kullanıcılarına sağladığı en büyük özellikler arasında insanların birbirleri ile sohbet etmeleri ve tanışmaları yer almaktadır. Sohbet siteleri, ilk olarak internet kullanıcılarını farklı kullanıcılar ile tanıştırmakta ve bu doğrultuda insanların eğlenmesini sağlamaktadır. Sohbet siteleri günümüzde çok sayıda internet kullanıcısı tarafından kullanılmakta ve sohbet sitelerinin sunduğu çeşitli özelliklerden internet kullanıcıları faydalanmaktadır. Sohbet sitesi özelliklerinden faydalanmak için uyulması gereken belirli kurallar bulunmaktadır. Bu kurallar içerisinde en büyük husus sohbet sitelerine üye olmaktır. İnternet kullanıcılarının sohbet sitelerinin sunduğu çeşitli özelliklerden faydalanabilmeleri için öncelik olarak sohbet sitelerine üye olmaları gerekmektedir. Sohbet sitelerine üye olan kullanıcılar diledikleri seçenekleri, özellikleri ve sohbet sitelerini kullanabilmektedirler. Üye olunduktan sonra da uyulması gereken farklı hususlar bulunmaktadır.

www.sohbetindemi.net

Sohbet sitesi  kullanım şartları

Sohbet Odaları içinde bulunmak için 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekir.

– Türkiye Cumhuriyeti hakkında küçük düşürücü bunu ima edici alaycı eylem ve cümleler kurmak, bunu yapanlara destek olurcasına intiba uyandırmak yasaktır. Kullanım haklarınız sona erdilir.

– Üçüncü kişiler hakkında alaycı ve rencide edici iletiler paylaşmak bunu ima etmek.

– Din, dil, ırk, mezhep, siyaset, renk, ayrımcılığı yapmak kullanıcıları bir grup yada istenmeyen bir toplumun parçası gibi nitelendirmek söz konusu değildir. Kullanım haklarınız elinizden alınır.

– Toplumca doğru sayılmayan tercihler ve yaşam tarzı hakkında gösteriş ve özentiye neden olacak mesajlar göndermek, buna benzer kullanıcı adı ve sohbet odası kullanmak yasaktır.

– Kayıt edilen nick (rumuz) lar veya kanallar ilk kayıt eden kişiye aittir. Kullanımda olan bir kanal veya nick başka birisi tarafından talep edilemez.

– Yasa dışı iletiler, bahis oyunları, alkol, uyuşturucu, cinsel istismar, gibi içeriklere sahip cümle kurmak, bunlara benzer nick kullanmak yasaktır.

– Küfür, argo kelime, hakaret eden kelimeler ile sohbet yapılamaz.

– Birden fazla nick kullanmak, başkasının kimliğine bürünmek ve diğer kullanıcıları kandırmaya yönelik tutum ve davranışların tespiti halinde süreriz kullanım haklarınız sona erdirilir.

– Maddi yada manevi çıkar amaçı ile, diğer kullanıcıları kandırmak, para köntör istemek yasaktır. Tespiti halinde, gerek görüldüğünde buna maruz kalan kullanıcının yasal haklarının korunması amaçı ile istenilen bilgiler verilir.

– Kesinlikle  Sohbet sitemizde  Kişisel bilgiler paylaşılamaz paylaşımı sonucu olumsuz durumlardan sitemiz sorumlu değildir.

www.sohbetindemi.net

www.sohbetindemi.net

Etiketler

Sende Paylaş  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?SohbetinDemi.Net

Sohbet siteleri insanların yalnız geçirdikleri zamanları unutmaları ve yeni arkadaşlar edinmeleri için aktif edilmiştir.

Sosyal Medya

Sizde hemen bizi takip edin!

© Copyright 2021 SohbetinDemi.Net - Tüm hakları saklıdır.